Connecting Consciousness

Kim są “ONI” – Laura Eboli

Niesławni “Oni”…

Najbardziej oczywistą oznaką kogoś, kto nie był w żadnej króliczej norze, jest to, że pyta cię: “Kim są “oni”?” Odpowiedź może brzmieć tylko: “Ile masz czasu?”.

Prawda jest taka, że w większości przypadków odpowiedź jest po prostu zbyt długa, zbyt złożona i prawdopodobnie zbyt “niekompletna”, aby właściwie odnieść się do tej kwestii. Jak daleko wstecz lub głęboko należy się cofnąć?

Udało mi się wydestylować pojęcie “oni” do: “Ambasadorzy Szatana na Ziemi”, ale w zależności od odbiorców, zwykle podsumowuję to jako “Ci, którzy rządzą światem”.

“Oni” składają się nie tylko ze szczytu piramidy, ale także z ich oddziałów wykonawczych, ich marionetkowych przywódców i wszystkich pożytecznych idiotów, którzy świadomie lub nieświadomie pomagają w realizacji ich planu absolutnej kontroli i zniewolenia ludzkości.

Na początku tej podróży, kiedy po raz pierwszy zdajesz sobie sprawę z głębi oszustwa i satanistycznej natury ich planów i środków, ogarnia cię przytłaczająca potrzeba sprawiedliwości i zemsty.

Modlisz się, aby pewnego dnia nastała boska sprawiedliwość, ponieważ jedyną karą, która pasowałaby do zbrodni, byłoby wieczne gnicie w piekle.

Nadal modlę się, aby tak się stało i będę kontynuowała pracę nad podniesieniem świadomości na temat manipulacji i zbrodni, ale w miarę jak ewoluujesz na tej ścieżce ku prawdzie, zdajesz sobie sprawę, że naszą misją nie jest zabicie “bestii”, ale po prostu zaprzestanie jej karmienia.

Naszą misją jest odłączenie się, rozłączenie, odcięcie się od “systemu”, od matrycy, aż “bestia” imploduje od wewnątrz.

Wbrew intuicji, naszą jedyną strategią “ataku” jest wycofanie się. Wycofanie naszego skupienia, wycofanie naszej zgody, wycofanie naszej współpracy, wycofanie naszej zgodności, a przede wszystkim musimy wycofać energię, którą się żywi: naszą wiarę i strach.

Ich moc jest iluzją zasilaną przez nasze własne ignoranckie przekonanie, że ją mają, ale najważniejszą prawdą, którą odkryjesz podczas tej podróży, jest to, że MY posiadamy moc, zawsze ją mieliśmy, po prostu o tym nie wiedzieliśmy. Ale teraz wiemy.

“Oni” są skazani na zagładę w dniu, w którym więcej z nas się o tym dowie.

https://t.me/LauraAbolichannel/40720

EN / DE