Connecting Consciousness jako organizacją duchową i wolontariacką

 

CC stale powiększa grono członków i rozprzestrzenia się w coraz większej liczbie krajów na wszystkich kontynentach. Mamy wiele tysięcy członków w ponad 100 krajach na całym świecie, a w wielu z tych krajów powstały grupy z koordynatorami.

Spotykamy się fizycznie lub na Zoom/Skype i nasi członkowie mogą być pewni, że niezależnie od tego, jak niezwykłe są ich dotychczasowe doświadczenia, tutaj w CC wiemy, że o wiele więcej rzeczy jest możliwych, niż przeciętny umysł mógłby podejrzewać.

Ponadto korzystamy z godnej zaufania platformy, która zapewnia sieć połączeń między wszystkimi naszymi członkami na skalę międzynarodową.

CC dociera także do innych organizacji/grup opartych na duchowości i nawiązuje z nimi kontakty.

O Simon'nie Parkes

Inicjatorem i założycielem Connecting Consciousness jest Simon Parkes. Jest on byłym brytyjskim politykiem, który pełnił swoją funkcję przez całą kadencję. Oprócz swojej duchowej świadomości ma dostęp do pomocnych źródeł informacji, i nie tylko ze względu na pochodzenie rodzinne. Jego matka pracowała dla brytyjskiej służby bezpieczeństwa MI5 i w ramach swojej pracy pisała dokumenty o, rozbitych na Ziemi i odzyskanych przez amerykańskie siły specjalne, jednostkach UFO.

Jego dziadek, z kolei, pracował dla brytyjskiej tajnej służby MI6 i był bardzo blisko związany z amerykańską CIA. Później został brytyjskim dyplomatą przy Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Simon Parkes ma wieloletnie doświadczenie w kontaktach z pozaplanetarnymi formami życia, które ujawnił publicznie w 2010 roku. W 2013 roku, jako quasi potwierdzenie swojego pochodzenia i wiedzy otrzymał z Ministerstwa Obrony,  jako jedyny z cywili, zaproszenie do tajnej brytyjskiej stacji radarowej. Od tego czasu jest szanowanym przez media znawcą różnych pozaziemskich ras i istot. Więcej o Simon’ie Parkes i jego usługach znajdziesz na jego stronie  internetowej.

 

Logo

Kluczowe są  dwa centralne elementy logo – ziemia i serce, umieszczone pomiędzy kręgami zielonym i fioletowym. Dlaczego właśnie te dwa elementy? Ziemia, ponieważ to na niej skupia się praca CC. Serce oznacza, że praca CC wypływa z serca. Słowa “Connecting Consciousness” otaczają Ziemię i stanowią część wirów. Kształt wachlarza zostaje przedłużony w znak nieskończoności i tak powstaje obecne logo, którym posługuje się CC.

Zielony i fioletowy kolor reprezentują połączenie 3D i 5D, a także kolory centrów energetycznych serca i głowy.

UWAGA: Logo Connecting Consciousness jest wyraźną własnością Simona i Rebeki Parkes i nie może być reprodukowane, wymieniane, kopiowane lub zmieniane w formie drukowanej lub cyfrowej przez żadnego członka CC lub organizację zewnętrzną bez wyraźnej pisemnej zgody Simona lub Rebeki Parkes.

 

EN / DE