Connecting Consciousness

Drodzy Koordynatorzy CC (“Connecting Consciousness”) i członkowie CC, od Simona…

Tłumaczenie na PL znajduje się poniżej

Drodzy Koordynatorzy CC ( Connecting Consciousness) i członkowie CC, od Simona…

W ostatnim czasie powstało wiele grup Telegram i WhatsApp, które twierdzą, że są oficjalnymi grupami CC. Ja i CC nie możemy brać odpowiedzialności za nieoficjalne grupy nazywające siebie oficjalnymi, dlatego WSZYSTKIE grupy Telegram i WhatsApp błędnie nazywające siebie oficjalnymi, powinny być poddane waszej uwadze jako niemające nic wspólnego z CC.

Większość członków CC bez wątpienia będzie zszokowana, gdy dowie się, że pornografia i antyżydowskie nastroje znalazły się na bardzo niewielu z tych platform. Jeśli nie jestem właścicielem tych stron, nie mogę usunąć tych obrzydliwych postów.

Dlatego ci z was, którzy korzystają z tych stron, powinni zarządzać nimi i moderować je, lub nie, w zależności od przypadku, przy jasnym zrozumieniu, że te strony nie mają nic wspólnego z CC. CC odrzuca i nie ma nic wspólnego z komentarzami lub stronami, które publikują obraźliwe materiały. CC nie prowadzi ŻADNYCH grup Telegram ani WhatsApp dla członków. Dlatego jeśli jesteś na jednej z nich, pamiętaj, że niezależnie od tego, czy strona twierdzi, że jest oficjalna, czy nie, nie jest częścią CC.

CC obsługuje platformę o nazwie Mighty Networks, która jest oficjalną platformą CC. To tam ja i Becky publikujemy nasze aktualizacje wideo. KOORDYNATORZY CC powinni w pierwszej kolejności upewnić się, że członkowie są w pełni świadomi, że wszelkie witryny Telegram lub WhatsApp, w których uczestniczą, nie mają nic wspólnego z CC.

Od Simona Parkesa

EN / DE