Connecting Consciousness

Projekty

Drodzy Członkowie CC,

Connecting Consciousness, jako jedna z kilku organizacji na świecie, została uznana za godną powierzenia roli propagatora i zarządzania projektami humanitarnymi. Dzieje się tak z przyczyn mało popularnych w codziennym życiu, a mianowicie duchowego aspektu samej CC, jak i będących jej owocem projektów.

Projekty Humanitarne CC.

Projekty mają stanowić namacalny dowód na możliwość zmiany dotychczasowego paradygmatu. Autorzy otrzymają możliwość wdrażania w życie  projektów powstałych z potrzeby dawania. Projektów tworzonych sercem. Projektów, które nie mogą stanowić dochodowego biznesu.

“Któregoś dnia, podczas rozmowy z 23 latkiem, usłyszałem stwierdzenie: “… ponieważ prawdziwe szczęście z dawania możesz poczuć tyko wtedy gdy nie oczekujesz nic w zamian”.

Młodzi ludzie wiedzą więcej niż nam się wydaje. To był wspaniały dzień. 🙂

Mamy więc szansę stawać się lepszym społeczeństwem każdego dnia poprzez uświadamianie sobie, że celem jest dawanie. I jest to możliwe, o ile nie obwarujemy go ceną i zniknie wieczna troska o przetrwanie. Mając wszystko, czego tak NAPRAWDĘ potrzebujemy by żyć, możemy dawać i pomagać każdej napotkanej osobie w sposób, w jaki tylko zechcemy, tam gdzie zechcemy, nie oczekując w zamian nic poza wdzięcznością. Znacie na pewno uczucie wdzięczności za udzieloną bezinteresownie pomoc. Nie ma przecież nic piękniejszego.

To wszystko byłoby niby możliwe, gdyby ktoś przełączył gdzieś tam na górze przełącznik i zmienił ten system.
Ten przełącznik jest właśnie przełączany! Tam na górze. Wbrew garstce i na rzecz wielu.

Jesteśmy świadkami zmiany EPOKOWEJ i mamy szansę na wzięcie w tym procesie czynnego udziału.
Dla wielu jest to szansa na realizacje Siebie bo budzenia się z myślą o możliwości obdarowywania, zamiast konieczności zdobywania. Komfortu kierowania się sercem i wykluczenia moralnie wątpliwych kompromisów z życia codziennego.

Witamy w świecie serca i wynagradzania za czynienie dobra.

EN / DE